tlo tlo

WIDOCZKI

-

Lubię ten widoczek, nie wiem dlaczego ale kojarzy mi się z czekoladą milką, podoba mi się kompozycja i kolorki  z późnego popołudniowego słońca.

jesienny klimat pobliskiej Obry

Długo szukałem kadru,  który moim zdaniem mógłby być znaczący i pozwolił by mi zająć czołowe miejsce w konkursie „odkryj piękno powiatu”.  Pierwsze pytanie jakie sobie zadałem to: co jest charakterystyczne dla naszego powiatu?, oraz jakiego typu zdjęcia nadeślą pozostali uczestnicy?Wykonałem wiele zdjęć charakterystycznych dla Gostynia obiektów architektonicznych i postanowiłem przedstawić piękno okolicy. Udało się, komisja konkursowa nagrodziła to właśnie zdjęcie i w ten właśnie sposób zdobyłem I miejsce.

Czy ktoś rozpoznaje to miejsce? Stawek w okolicy Gostynia, poranne wiosenne słońce, sprawiają,  że nie tylko lobie na nie patrzeć, lecz chcę tam być . Brakuje mi czasem wiosny na szczęście mam to zdjęcie umieszczone na pulpicie mojego komputera.

Miejsca w których często bywam w wolnych chwilach. Rzeka Warta w jesiennych barwach.

Bardzo dobrze znane Gostyńskim wędkarzom starorzecze Warty, wrócę tu jeszcze nie raz i z wędką i z aparatem.  Kocham te miejsca.

Widoczki  - czyli troszkę kolorów dla poprawy nastroju w okresie zimowym.

widoczki  - czyli troszkę kolorów dla poprawy nastroju w okresie zimowym.


Kategoria przyroda | Komentarze są wyłączone

Sorry, comments for this entry are closed at this time.