tlo tlo

Fotografia 3D

-


-

CO TO JEST FOTOGRAFIA 3D I CO WARTO O NIEJ WIEDZIEĆ ?

Jest to innowacyjna, interaktywna forma prezentacji produktu poprzez ruchomy obraz. Umożliwia ona obracanie zdjęcia w obie strony o 360 stopni, oraz przybliżanie dowolnego detalu na oglądanym przedmiocie pod rożnym kątem. Dzięki temu mamy możliwość dokładnego obejrzenia prezentowanego produktu wraz ze szczegółami. Posiadanie takiej formy prezentacji na własnej stronie internetowej daje naszym klientom olbrzymią dogodność. Specjaliści od marketingu określili fotografie 360 jako jedne z najefektywniejszych metod promocji produktów on-line w sklepach internetowych i na stronach producentów.

CO O FOTOGRAFII 3D MÓWIĄ BADANIA RYNKOWE ?

Jak wykazały badania rynku użytkownicy sklepów internetowych coraz częściej zwracają uwagę na oferowanie produktów w przejrzysty, intuicyjny sposób. Co ciekawe 34% użytkowników e-sklepu natychmiast opuszcza jego witrynę z powodu złej jakości zdjęć produktów. W chwili obecnej około 8.5 mln polaków robi zakupy w sieci, obroty sklepów internetowych rocznie rosną o około 22%, a 65,6 % sklepów będzie starało się poprawić jakość sklepu, między innymi stosując zdjęcia obrotowe 360 stopni których możliwość powiększania, obracania i przesuwania jest najistotniejszym elementem decydującym o tym czy klient dokona zakupu w sklepie internetowym. Badania rynku sklepów internetowych wykazują, że umieszczenie zdjęć obrotowych 360 stopni zwiększa wskaźnik odwiedzin strony nawet o 50% dzięki poleceniom. Zdjęcia 360 zwiększają zadowolenie klientów, a to oznacza tylko jedno – zwiększenie zysków, co prowadzi do zwrotu z inwestycji w zdjęcia 3D.

DLACZEGO FIRMA KASPERSKI – STUDIO?

− Jesteśmy jedyną firmą na lokalnym rynku oferującą oprócz tradycyjnej fotografii usługi fotografii 3D.

− W przeciwieństwie do konkurencji Nasza firma nie pobiera żadnych opłat licencyjnych za umieszczenie zdjęć produktów na Państwa stronie internetowej.

− Korzystając z naszych usług oszczędzasz czas i koszty związane z wysyłką, pakowaniem i odbiorem fotografowanych towarów od firm z Poznania czy Wrocławia.

− Masz możliwość sfotografowania dużych gabarytowo i ciężkich przedmiotów, a nie tylko drobnych produktów których kubatura nie przekracza 30cm.

− Nasza firma bazuje na ponad 10 letnim doświadczeniu, wynikającym z pasji do fotografii.

− Stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów.

− Nasze pomysły zostały docenione przez Unię Europejską


Tags: , , , , , , , , ,
Kategoria reklamowe | Komentarze są wyłączone

Sorry, comments for this entry are closed at this time.