tlo tlo

WIRTUALNE WYCIECZKI

-

CO TO SĄ PANORAMY SFERYCZNE I WIRTUALNE WYCIECZKI?

Panoramy sferyczne, za pomocą których tworzy się wirtualne wycieczki umożliwiają nam szczegółowe przedstawienie wnętrz obiektów i wyeksponowanie ich walorów klientom. Z pozycji komputera przy pomocy myszki dokonujemy obrotu o 360 stopni w lewo, prawo, góra, dół. Umożliwia to wirtualne zwiedzanie, które daje ważenie rzeczywistej obecności w danym miejscu. Istnieje możliwość przybliżania i oddalania interesujących nas fragmentów obrazu. Jest to innowacyjna, interaktywna i niezwykle skuteczna forma prezentacji.

DLACZEGO MUSISZ MIEĆ WIRTUALNE WYCIECZKI I JAKIE BĘDZIESZ MIAŁ Z NICH KORZYŚCI?

Panoramy sferyczne i wirtualne wycieczki są niezbędne w sytuacji kiedy pragniemy na stronie internetowej przedstawić ciekawe miejsca w celu zachęcenia potencjalnego klienta do wizyty w naszym lokalu. Taka prezentacja stanowić może swoistą wizytówkę naszej firmy, a zarazem formę zaproszenia. Dzięki panoramom klienci zdecydowanie szybciej podejmują decyzję o skorzystaniu z usług Państwa firmy. W ten sposób strona firmowa wyróżnia się na tle konkurencji i cieszy się większą ilością odwiedzin, co znacząco wpływa na liczbę poleceń. Panoramy najlepiej sprawdzają się przy prezentacji nieruchomości, hoteli, sal bankietowych, restauracji, sal konferencyjnych, ośrodków rekreacyjnych, salonów fryzjerskich, salonów piękności, gospodarstw agroturystycznych, oraz wszystkich miejsc, które warto przedstawić klientowi przed przybyciem.

ILE KOSZTUJĄ PANORAMY SFERYCZNE I WIRTUALNE WYCIECZKI?

Nasza firma świadczy usługi fotograficzne w zakresie panoram sferycznych, wirtualnych wycieczek. Cena poszczególnych panoram uzależniona jest od ich ilości. Natomiast cena wirtualnych spacerów oraz wirtualnych wycieczek uzgadniana jest indywidualnie z uwzględnieniem wszystkich składowych elementów zlecenia, obejmujących ilość poszczególnych panoram, stopień złożoności związany z ich wykonaniem, koszty związane z dojazdem do miejsca docelowego, oraz wykonaniem szaty graficznej.

DLACZEGO FIRMA KASPERSKI – STUDIO?

  • Nasza firma bazuje na ponad 10 letnim doświadczeniu, wynikającym z pasji do fotografii.
  • Stawiamy na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.
  • Nasze pomysły zostały docenione przez Unię Europejską.


Tags: , , , , , , , , ,
Kategoria reklamowe | Komentarze są wyłączone

Sorry, comments for this entry are closed at this time.